ویدیو

‎ مقامات ارشد نظامی افغان وامریکایی راجع به عملیات های مشترک نظامیان امریکایی وافغان دریک کنفرانس مشترک خبری در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت معلومات ارایه می کنند

 

  • GMIC Facebook
  • GMIC Twitter
در زمینۀ بهبود معارف و اعطای بورسیه‌های تحصیلی به جوانان کامدیش شخصاً تلاش می‌کنم PDF چاپ نامه الکترونیک
  
دوشنبه 21 حمل 1396 ساعت 08:52

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان در دیدار با بزرگان و باشنده‌گان ولسوالی کامدیش ولایت نورستان، مشکلات امنیتی این ولسوالی را مورد بررسی قرار داد.


رییس اجراییه کشور گفت که رسیده‌گی به مشکلات مردم به خصوص تامین امنیت وظیفه اساسی حکومت است و در این زمینه برعلاوۀ تدابیر امنیتی در سطح ولایت به مسوولان امنیتی هدایت می‌دهد تا اقدامات لازم را روی‌دست گیرند.


بزرگان ولسوالی کامدیش ولایت نورستان گفتند که راه‌های مواصلاتی این ولسوالی با تهدیدات امنیتی مواجه بوده و به این دلیل باشنده‌گان محل در جریان عبور و مرور با مشکلات جدی روبه‌رو‌ هستند.
همچنان آنان از رییس اجراییه کشور خواستند که در مورد تقویت معارف و بورسیه‌های تحصیلی به این ولسوالی نیز توجه خاص را مبذول دارد.


سپس رییس اجراییه کشور وعده سپرد که به مسوولان امنیتی وظیفه می‌سپارد که تدابیر لازم امنیتی را در این ولسوالی اتخاذ کنند و برعلاوه آن این موضوع را در شورای امنیت نیز مطرح می‌کند تا به صورت همه‌جانبه بررسی شود.
همچنان دکتور عبدالله عبدالله به بزرگان این ولسوالی اطمینان داد که در زمینه معارف و اعطای بورسیه‌های تحصیلی به جوانان واجد شرایط این ولسوالی شخصاً تلاش می‌ورزد.