ویدیو

‎ میزان صادرات وعواید ملی کشور در سال مالی ۱۳۹۶ افزایش یافته است

 

  • GMIC Facebook
  • GMIC Twitter
رئیس اجرائیه: عملیات زمستانی برای سرکوب تروریست‌ها در کندز ادامه دارد PDF چاپ نامه الکترونیک
  
شنبه 18 جدي 1395 ساعت 09:51

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در دیدار با شماری از بزرگان ولایت کندز گفت: حکومت وحدت ملی برای حل مشکلات مردم کندز به دلیل خسارات و آسیب های جدی ناشی از ناامنی‌ها در این ولایت بیشتر تمرکز دارد.


بزرگان ولایت کندز با ابراز قدردانی از تلاش‌های رئیس اجرائیه کشور برای حل مشکلات مردم گفتند: پس از هدایت ریاست اجرائیه کشور به نهادهای ذیربط قیمت آب و برق کاهش یافته و مشکل کمبود انرژی برق و روند آب رسانی حل شده‌است. به این خاطر مردم از این اقدام به موقع ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان ابراز خرسندی می‌کنند.


بزرگان ولایت کندز در ادامه نگرانی‌ها و خواسته‌های باشندگان این ولایت را با رئیس اجرائیه کشور در میان گذاشتند و خواستار توجه بیشتر برای تامین امنیت، سرکوب گروه‌های تروریستی و طالبان مستقر در ولسوالی‌های اطراف، خدمات رسانی بهتر در بخش صحت، معارف و تقویت پروژه‌های توسعه‌ای در ولایت کندز شدند.


دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان پس از استماع سخنان بزرگان ولایت کندز گفت: حکومت وحدت ملی با در نظرداشت امکانات موجود تلاش دارد که به مشکلات تمام شهروندان افغانستان رسیدگی کند اما در این میان ولایت کندز در اولویت برنامه‌های ملی قرار دارد تا به مشکلات مردم ناشی از ناامنی ها توجه بیشتر صورت گیرد.


رئیس اجرائیه کشور در اخیر تاکید کرد: عملیات زمستانی نیروهای امنیتی برای سرکوب دشمن جریان دارد و حکومت تدابیر لازم امنیتی را برای تامین امنیت مناطق ناامن درنظر گرفته است و در این زمینه تلاش های بیشتر جریان دارد.