ویدیو

‎ میزان صادرات وعواید ملی کشور در سال مالی ۱۳۹۶ افزایش یافته است

 

faceBook icon twitter icon flicker icon youtube icon
تلفات سنگین دهشت افگنان در ولسوالی های مارجه وگرشک هلمند PDF چاپ نامه الکترونیک
  
دوشنبه 11 جدي 1396 ساعت 16:37

۴۷ دهشت افگن به شمول ۱۱  داعشی در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در یکشبانه روز گذشته، کشته شده اند. شمار زخمی های دهشت افگنان در این عملیات ها نیز به ۲۰ تن رسیده است.

دگرجنرال دولت وزیری، سخنگوی وزارت دفاع ملی که روز دوشنبه یازدهم جدی سال روان در مرکز اطلاعات ورسانه های حکومت به پرسش های خبرنگاران پاسخ می داد، افزود: هم اکنون هشت عملیات تعرضی در هشت ولایت کشور جریان دارد وافزون بر این ۱۴ عملیات تهاجمی از سوی نیروهای کوماندو راه اندازی شده است. در همین حال نیروهای هوایی ۱۸ ضربه هوایی را به هدف ازبین بردن مخفیگاه های دشمن اجرا کرده اند.

آقای وزیری گفت که از اثر ضربات هوایی وعملیات تصفیوی نیروهای اردوی ملی ۲۱  دهشت افگن در ولسوالی های مارجه وگرشک ولایت هلمند، ۱۱ تن در ولسوالی های شینوار، اچین، ده بالا، خوگیانی وسرخرود ننگرهار،  ۹ هراس افگن در ولسوالی خاک سفید ولایت فراه، ۲ تن در مرکز ولایت غزنی، یک تن در ولسوالی میزان ولایت زابل و یک تن در ترینکوت مرکز ولایت ارزگان کشته شده اند.

سخنگوی وزارت دفاع ملی گفت که عملیات نیروهای امنیتی در ولایت های ننگرهار، غزنی، زابل، ارزگان، فاریاب، بدخشان وهلمند با موفقیت جریان دارد.

###