ویدیو

‎ میزان صادرات وعواید ملی کشور در سال مالی ۱۳۹۶ افزایش یافته است

 

faceBook icon twitter icon flicker icon youtube icon
  • GMIC Facebook
  • GMIC Twitter
جلسه مشترک مسوولان رسانه یی حکومت با مسوولان ارشد رسانه ها برگزار شد PDF چاپ نامه الکترونیک
Administrator   
سه شنبه 10 اسد 1396 ساعت 17:54

جلسه مشترک مسوولان رسانه یی حکومت با حضورمعاون ارتباطات استراتيژيك و رسانه های ریاست دفتر ریاست جمهوری و هیات رهبری مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت برگزار شد.

در این نشست، نخست، صدیق صدیقی، رییس مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت بر ضرورت هماهنگی بیشتر فعالیت های حکومت با رسانه ها صحبت نموده گفت که مسوولان رسانه یی حکومت درپرتو قانون اساسی، قانون رسانه های همگانی، قانون حق دسترسی به اطلاعات و حکم ریاست جمهوری مکلف به سپردن اطلاعات به رسانه ها هستند.
به گفته صدیقی، دشواری هایی هنوز در برخی اداره های دولت در زمینه دادن اطلاعات به رسانه ها موجود بوده اما در همکاری مشترک با رسانه ها می توانیم به آن رسیدگی نمایم.

به همین ترتیب، هارون چخانسوری، معاون ارتباطات استراتژیک ورسانه های ریاست دفتر ریاست جمهوری نیز بیان داشت که حکومت افغانستان در سه سال گذشته همکاری های دوجانبه با رسانه ها داشته و ریاست جمهوری متعهد به حق دسترسی رسانه ها به اطلاعات می باشد.

وی هم چنین از آمادگی رییس جمهور به انجام مصاحبه های اختصاصی با رسانه ها صحبت نموده گفت که رسانه ها می توانند درخواست های شانرا در این زمینه با دفتر سخنگویی ریاست جمهوری مطرح نمایند و رییس جمهور به نوبت با آن ها مصاحبه خواهند کرد.

ادامه برگزاری نشست های هماهنگی با رسانه ها، دشواری ها در زمینه ی دسترسی رسانه ها در برخی اداره ها و تقویت همکاری های دوجانبه از دیگر مسایلی بود که مسوولان ارشد رسانه ها، با مسوولان رسانه یی حکومت مطرح نمودند.

درپایان تصمیم بر آن شد تا نشست های هماهنگی میان مسوولان رسانه یی حکومت با رسانه ها به گونه پیهم ادامه داشته و در صورت بروز مشکلات، برای رفع آن اقدام شود.
###