ویدیو

‎ میزان صادرات وعواید ملی کشور در سال مالی ۱۳۹۶ افزایش یافته است

 

faceBook icon twitter icon flicker icon youtube icon
  • GMIC Facebook
  • GMIC Twitter
رئيس اجراییه از خدمات ارزش‌مند دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان تقدیر نمود PDF چاپ نامه الکترونیک
  
چهارشنبه 22 جدي 1395 ساعت 11:15

دکتورعبدالرضا اسعدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحدکابل و دکتوریامان حکمت (تقی‌آبادی) معاون علمی این دانشگاه در دفترکارش در قصر سپیدار درحالی‌که محترم سیدآقا فاضل سانچارکی مشاور ارشد فرهنگی-اجتماعی مقام‌عالی نیز حضور داشت ملاقات نمود.


در این نشست رییس اجراییه کشور از خدمات ارزنده و شایسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان و زحمات شباروزی استادان این دانشگاه تقدیر نمود. رییس اجراییه کشور در صحبت‌های خویش وجود دانشگاه‌های با معیار و تدریس با کیفیت عالی در رشته‌های مختلف را یکی از نیازهای مبرم افغانستان در مرحله گذار به سوی ثبات٬ استقرار و بازسازی خواند و از حضور دانشگاه آزاد اسلامی در افغانستان برای پرکردن این نیاز قدردانی ‌نمود.


رئيس اجراییه کشور در ادامه صحبت‌های خویش افزود: تعداد زیادی از فرزندان افغانستان از دانشگاه شما و از رشته‌های مختلف فارغ شده‌اند و تعداد زیادی در این نهاد علمی مشغول فراگیری علم و دانش‌اند. امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های مختلف طبق نیازهای افغانستان به‌تربیت فرزندان این سرزمین ادامه دهد.


آقای دکتر اسعدی با سپاسگزاری از استقبال‌گرم و حمایت همیشگی رییس اجراییه از دانشگاه آزاد اسلامی از ادامه حضور این دانشگاه و خدمت در راه توسعه علم و فرهنگ با تربیت نسلی از متخصصان اطمئنان داد. آقای اسعدی در ادامه صحبت‌های خویش برخی از مشکلات وطرح‌ها و برنامه‌های واحد افغانستان دانشگاه آزاد اسلامی را با رییس اجرایی کشور مطرح کرد و خواهان همکاری گردید.


رییس اجراییه کشور با سپاسگزاری مجدد از تلاش‌ها و زحمات این دانشگاه هدایت داد تا در همآهنگی با مشاور امورفرهنگی ریاست اجراییه به‌خواست‌های و پیشنهادت دانشگاه رسیدگی شود.